Dil Seçiniz
WhatsApp

Asaysan Metal San. Tic. A.Ş.

Hakkımızda

Firmamız Çelik sektöründe Sac alım ve satım faaliyetlerine 28 Aralık 2018 ‘de Bursa/Nilüfer de başlamıştır. Gerek deniz yolu ile gerekse kara yolu ile hammadenin ve mamüllerin yurt içi ve yurt dışına transit olarak geçişinin en yoğun olduğu bölge olma sebebi ile ve müşteri pörtföyü açısından Bursa bölgesinde faliyetini sürdürmektedir.

 

Firmamız mevcut müşterileri ile birlikte Otomotiv sektörü dışındaki, Enerji sektörü, Yapı Sektörü, İnşaat Sektörü gibi firmaların yaygın olduğu İstanbul bölgesinde 2020 Yılında yapılanma sürecine girip İstanbul/Ataşehirde faaliyetine devam etmektedir.

 

Sektördeki bir çok çelik servis merkezi, trader ile çalışarak malzeme alımı gerçekleştirip stoklu hizmet sunmaktadır.VİZYONUMUZ

Vizyonumuz; Çelik alanında sektördeki başarılı kuruluşlar arasına girmektir. Firmamızın uzmanlığı iş yapış tarzı,teknolojideki yeniliği ve verimliliği ,iş takibiyle sektöründeki önemli isimlerden biri olmayı hedeflemiştir.MİSYONUMUZ

Yüksek standartlı kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetlerini en üst seviyeye çıkartmak. Müşterilerimizin zamanına ve sipariş haklarına özen göstermek, Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak.

Hakkımızda